Promocje

Nowe produkty

Meble łazienkowe

Meble łazienkowe to nieodzowny element każdej łazienki. Oferujemy całe zestawy i pojedyńcze elementy.
W skład zestawu wchodzą szafki wiszące, szafki stojące, szafki pod umywalkę oraz lustra, lustra z głębią, lustra z grawerem LED.

szafki łazienkowe, meble łazienkowe, wyposażenie łazienek,szafka wisząca do łazienki,szafka pod umywalkę,meble do łazienek,lustra łazienkowe,meble do łazienki Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
 • 283,01 zł Brutto

  Wielu klientów wciąż jeszcze uważa, że łazienka powinna być bardzo praktyczna i dobrze wyposażona w szafki łazienkowe, które są głębokie i pojemne. Cenią sobie więc wysokie meble, w których z łatwością pomieszczą się ręczniki, kosmetyki oraz wszelkie kąpielowe akcesoria. Wyposażenie łazienek może być wówczas bardzo bogate, ponieważ wszystko bez problemu...

  283,01 zł Brutto
 • 432,00 zł Brutto

  Wielu klientów chętnie dziś eksperymentuje wystrojem łazienkowych wnętrz. Raczej trudno mówić o pewnym uniwersalnym stylu, według którego ozdabiamy nasze przestrzenie. Szafki łazienkowe wykonane z wikliny, a także muszelki czy gąbki z trawy są charakterystyczne dla łazienek ekologicznych.

  432,00 zł Brutto
 • 334,00 zł Brutto

  Kolorystyka łazienki stanowi dziś indywidualny wybór każdego właściciela mieszkania. Najczęściej kupuje się szafki łazienkowe koloru białego, ponieważ łatwo dopasowują się do płytek o różnej fakturze przy całym wachlarzu barwnym. Wyposażenie łazienek dobrze jest skomponować z pozostałymi elementami, aby całość idealnie ze sobą współgrała. 

  334,00 zł Brutto
 • 392,00 zł Brutto

  Meble łazienkowe mogą dziś prezentować bardzo rozmaity styl, od retro do współczesnego wystroju, gdzie króluje kolor biały oraz ledowe podświetlenia. Szafki łazienkowe typu retro przenoszą nas kilka wieków wcześniej, gdzie królowały ozdobne gatunki drewna oraz wanny na „lwich łapach”. 

  392,00 zł Brutto
 • 349,00 zł Brutto

  Klienci kupują dziś szafki łazienkowe nie tylko w celach praktycznych, ale także estetycznych. Łazienki charakteryzują się obecnie dużą prezencją, ale dodatkowo są również niezwykle pojemne i mieszczą wszystkie niezbędne do codziennej higieny akcesoria. Meble łazienkowe mają także przeróżną kolorystykę w zależności od panujących trendów. 

  349,00 zł Brutto
 • 362,00 zł Brutto

  Meble łazienkowe kupuje się najczęściej zgodnie z określonym wymiarem, ze względu na zwykle niewielką powierzchnią, którą mamy do dyspozycji. Obecnie coraz większą uwagę przywiązuje się do pomieszczenia łazienkowego, dlatego i wyposażenie łazienek zaczyna być niezwykle reprezentatywne, co odbija się również w większym ich rozmiarze.  

  362,00 zł Brutto
 • 402,00 zł Brutto

  Meble łazienkowe dostępne są obecnie w bardzo wielu odcieniach i kolorach. Wielu klientów pyta czy najpierw dokonać wyboru płytek, a więc glazury i terakoty czy raczej rozglądać się za ciekawymi meblami. Otóż zawsze warto ustalić w jakiej stylizacje zaaranżować łazienkę, zakupić płytki, a dopiero potem nabyć szafki łazienkowe. 

  402,00 zł Brutto
 • 378,00 zł Brutto

  Zestaw mebli łazienkowych EVO3WE w nowoczesnym stylu. W skład zestawu wchodzą: - szafka wysoka zamknięta- szafka niska zamknięta- szafka pod umywalkę- lustro wiszące- umywalka

  378,00 zł Brutto
 • 212,00 zł Brutto

  Meble łazienkowe w stylu rustykalnym to wybór przede wszystkim dla wymagających klientów, którzy cenią sobie oryginalne i niebanalne aranżacje. Jeśli ktoś nie wyobraża sobie, że także szafki łazienkowe mogą być stylizowane na stare meble z historią, warto przejrzeć dostępne na ten temat artykuł i zdjęcia, a nagle stanie się jasne, jak niecodzienny klimat...

  212,00 zł Brutto
 • 1 091,00 zł Brutto

  Meble łazienkowe dostępne w 3 odcieniach i kolorach z oświetleniem ledowym.

  1 091,00 zł Brutto
 • 1 148,19 zł Brutto

  Meble łazienkowe dostępne w 3 odcieniach i kolorach z oświetleniem ledowym.

  1 148,19 zł Brutto
 • 1 148,19 zł Brutto

  Meble łazienkowe dostępne w 3 odcieniach i kolorach z oświetleniem ledowym.

  1 148,19 zł Brutto
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów